Фарба фасадна акрилова на основі водної дисперсії акрилового з додавання карбонатних наповнювачів, допоміжних органічних добавок та пігментів. Застосовується для оздоблення поверхонь для надання водонепроникнення та покращення зовнішнього вигляду зовнішніх стін, не у айрозольній упаковці. Розфасовано у пластикові відра 5л., 10л., колір - білий.

ХАРАКТЕРИСТИКА ПРОДУКТУ

Готова акрилова зовнішня фарба для першого і реставраційного покриття на традиційних будівельних підкладках. Також рекомендується для ремонту штукатурних покриттів у будівельній ізоляції. Фарба має високу силу покриття та велику гнучкість після сушіння. Продукт доступний в білих та кольорових тонах відповідно до схеми ACS.

ВЛАСТИВОСТІ ТА ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Склад: водна суміш акрилової дисперсії, з додаванням кольорових пігментів, карбонатні наповнювачі та допоміжні агенти органічного походження.  рН = 8-9

                                                                                               

Фарба фасадна силіконова на основі водної дисперсії акрилової та силіконової дисперсії з мінеральними наповнювачами, допоміжними добавками та пігментами. Застосовується для оздоблення поверхонь для надання водоненпроникнення та покращення зовнішнього вигляду зовнішніх стін, не у айрозольній упаковці. Розфасовано у пластикові відра 5л., 10л., колір - білий.

ХАРАКТЕРИСТИКА ПРОДУКТУ

Готова силіконова зовнішня фарба для першого і реставраційного покриття на традиційних будівельних підкладках. Також рекомендується для ремонту штукатурних покриттів у будівельній ізоляції. Фарба має високу силу покриття та велику гнучкість після сушіння демонструє особливу стійкість до фарбування та показує властивості самоочищення завдяки використанню гідрофобних силіконових агентів. Продукт доступний в білих та кольорових тонах відповідно до схеми ACS.

ВЛАСТИВОСТІ ТА ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Склад: водна суміш акрилової дисперсії, з додаванням кольорових пігментів, карбонатні наповнювачі та допоміжні агенти органічного походження.рН = 8-9